Louis Vuitton

26. ledna 2013 v 13:06 | ╰ ℬσɴɪᴛkα ~ ╮ |  Fashion
Pokud vlastnitoriginálníkabelkunebopeněženkuLouisVuitton,protože majímoderní,elegantníajedinečnýdesign.Pokud si chcete koupitoriginálníkabelkunebopeněženkuLV,dejte sipozor,aby vásprodavačneoklamal.Zde si můžete přečístněkolik tipůa pomůcek,které vám pomohourozeznatrozdíly mezireplikouaoriginálníVuittonkabelkou si kabelku chcete koupit ve značkovém obchodním domě nebo prodejněLV, nemusíte se bát o její originalitu. V takových obchodech prodávají jen pravévýrobky Louis Vuitton.Ne každý si však může dovolit nakupovat ve značkových prodejnách.Dobrodružnější typy se mohou pokusit koupit kabelku za přijatelnější cenu. Proprohledávání webových stránek na Internetu najdete množství on-line obchodů,které nabízejí tyto kabelky, pamatujte však, že většina z nich jsou repliky. Některénabídky jsou tak lákavé, že je těžké nechat si je ujít. Předtím, než si objednáte,prostudujte si tyto tipy a ujistěte se, že všemu rozumíte.
Tipč.1
Předtím,než sikoupítejakoukolivznačkovoukabelku,jedůležité, abystepochopili,zjakého materiáluaz jakýchsoučástí sekonkrétníznačkavyrábí.Podrobnější informace naleznetena webové stránceLouisVuittonnebonavštivtenejbližšíbutikLV,kde se takémůžete informovat.Zkontrolujtekódydat ataké sizjistěte, zdakabelkapoužívá nějakýosobitý styl,napříkladsponynebo zda sevnitřekkabelkyvyrábí zkonkrétního materiálu.NapříkladznačkaLV používá výhradněhnědoubavlnu.Vnitřní částoriginálníkabelkynebopeněženkyLVnikdy nenívyrobena zhnědéhosemiše.Dokonceani vminulosti sehnědýsemišna výrobuvnitřní částikabeleknikdynevyužíval.Dále zkontrolujteběžci,zipy,přezkyazavíránínapeněženkách.Všechny tytočásti musí mítlogoLV.Běžcizipůjsou vyrobenyzmosaziajsou těžkéna dotek.KaždouVuittonkusymbolizujedokonalostruční výroby.Hodněpozornostise věnujeumístěníloga nakabelku.Takže,pokud se vámzdá,želogo jemírněohnuté neboje umístěnonakřivo,jistějedná oreplikunebo kopii.LogaLVjsou napravýchkabelkáchdokonaleumístěny.Pro kontrolulogamůžete klidněpoužítpravítko.
Tipč.2
Prohlédněte sicenu.KabelkyapeněženkyLouisVuittonstojíod400do1000 dolarů,protopokud si koupítekabelku,která stálaméně než 300dolarů,určitě jdeoreplikuaneoriginál.Pokud si chcetebýtna100%jisti,že kupujetepravouVuittonku,nikdy jinekupujtena Internetu.Radějisi jikuptevoriginálníchbuticíchLV,protožese snadnomůže stát,žena Internetukoupíterepliku,bezohledu nato,jakpravovypadá.
Doufám že jsem Vám s tímto pomohla.Nekopírujte v žádném případě jen s našim odkazem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 filo filo | Web | 1. dubna 2014 v 23:06 | Reagovat

Ahoj moc se mi líbí ten obrázek Louis Vouitton Fakt super, hlavně ten vzor :)) Jinak slyšela jsi o tom že v mnichově otevírají novou galerii LV ? :) Pokud se o to zajímáš tak více info i ze světa mody a luxusu je tady http://www.iluxurylife.cz/cs/escape-louis-vuitton-munchen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama